Circle of Nine
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Circle of Nine

Forum Circle of Nine


You are not connected. Please login or register

Algutek zrobił papa.

+3
Fragles
Rynio
Pathfinder
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Algutek zrobił papa. Empty Algutek zrobił papa. Czw Lut 02, 2012 9:30 pm

Pathfinder

Pathfinder

Długo się zastanawiałem czy napisać tego posta no ale cóż pewne rzeczy skłoniły mnie do tego.

Chciałem podziękować za wspólną gre i powiedzieć że jeśli ktoś jest bardzo ciekaw i nie domyśla się nawet dlaczego odszedlem to PM w grze na Algouti bez ' bo zmieniłem nazwe.
Szkoda troche gildii no ale cóż coś co się zaczeło predzej czy później się kończy.

Narazie wszystkim i powodzenia pewnie się jeszcze spotkamy.

2Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Pią Lut 03, 2012 8:42 am

Rynio

Rynio

Powodzenia Path na nowych drogach AoC - fajnie się z Tobą grało i gadało pomino różnic wieku.
Szkoda, że ogarnięci gracze odchodzą z C9 - niestety (przeciąganie wagoników nie sprawia przyjemności).
Nie przejmuj się głupimi komentarzami ludzi jak Wiliam - i tak nigdy nie będzie ogarniał żadnej postaci jak Ty łowcę czy DT (nie powinienem pisać takich rzeczy ale...).
Jeszcze raz trzymaj się i powodzenia ;D

3Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Pią Lut 03, 2012 10:35 am

Fragles



Powodzenia Path, świetnie się z Tobą grało, trzymaj się Smile

4Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Pią Lut 03, 2012 11:43 am

Mirrko



Kurcze Pat, to ja wracam a Ty dyla dajesz ?
Fajnie się z Tobą grało w każdą grę, wierzę że jeszcze w coś "popykamy".
3m się

5Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Pią Lut 03, 2012 2:47 pm

Rhanir

Rhanir

Pathfinder napisał:Długo się zastanawiałem czy napisać tego posta no ale cóż pewne rzeczy skłoniły mnie do tego.

Chciałem podziękować za wspólną gre i powiedzieć że jeśli ktoś jest bardzo ciekaw i nie domyśla się nawet dlaczego odszedlem to PM w grze na Algouti bez ' bo zmieniłem nazwe.
Szkoda troche gildii no ale cóż coś co się zaczeło predzej czy później się kończy.

Narazie wszystkim i powodzenia pewnie się jeszcze spotkamy.

Przyłączam się. Grało się na prawdę świetnie, mam nadzięję ,że ludzie z swtora powrócą prędzej czy później i wszystko uda się przywrócić

6Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Pią Lut 03, 2012 3:39 pm

msciwy

msciwy

Pisząc to zachowałeś się właściwie bo wyjście z gildii bez pożegnania było dla mnie bardzo chamskie. Z dobrego gracza w bardzo krótkim czasie dorobiłeś się u mnie dużego minusa.


Teraz przynajmniej jestem troszkę mniej na Ciebie wkurwiony Smile

Powodzenia w nowej gildii życzę.

7Algutek zrobił papa. Empty Re: Algutek zrobił papa. Wto Lut 07, 2012 9:47 pm

Grishnack

Grishnack

Powodzenia, lecz jak jako niepoprawny optymista wiem ze i tak gdzies tam sobie pogramy na jakiejś instancji Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach