Circle of Nine
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Circle of Nine

Forum Circle of Nine


You are not connected. Please login or register

Nieobecność - Carnival

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nieobecność - Carnival Empty Nieobecność - Carnival Czw Sie 05, 2010 9:02 am

-Carnival-



Nie będzie mnie od piątku do poniedziałku lub wtorku włącznie (06-09/08). Powodzenia i do usłyszenia!

2Nieobecność - Carnival Empty Re: Nieobecność - Carnival Pią Sie 13, 2010 6:36 pm

-Carnival-



Mam dosyć poważny problem z modemem, który rozwiążę najprawdopodobniej dopiero w środę. Do tego czasu nie będzie mnie w grze... no chyba że jakoś się samo naprawi... albo jak młotkiem przypier... Mad

3Nieobecność - Carnival Empty Re: Nieobecność - Carnival Nie Sie 15, 2010 8:40 am

-Carnival-



heh, na widok młotka modem wymiękł i odpuścił... szczerze mówiąc, to nie wiem, jakim cudem, ale darowanemu koniu... pirat

4Nieobecność - Carnival Empty Re: Nieobecność - Carnival Sob Paź 02, 2010 9:04 pm

-Carnival-



nie będzie mnie przez cały przyszły tydzień (4-10/10) - jak zawsze spóźnione wakacje sunny

5Nieobecność - Carnival Empty Re: Nieobecność - Carnival Nie Mar 06, 2011 10:28 am

-Carnival-



Przez pewien czas (tydzień, może dwa) będę się rzadziej pojawiał w grze. Ostatnio mam drobne problemy z netem, a poza tym cisnę na dwa etaty i trochę czasu brakuje Wink

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach